KONST / Litografier / Färglitografi 10649456
*
nr 1064 9456
Färglitografi
Efter Emile Bernard, bladets mått: 50x39
Kondition: skadad
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 24 oktober 2016
kl 19:35:41
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
23/10 13:32:15
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: emile bernard färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38
*
Färglitografi
Kondition: skadad
nr 1064 9456
Färglitografi
Efter Emile Bernard, bladets mått: 50x39
Kondition: skadad
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 300 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 24 oktober 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 23/10 13:32:15 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: emile bernard färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38



